Jedním z nejzajímavějších originálních doplňků pro řadu Galaxia S23 od Samsungu je tzv. Estuche de artilugios. K dostání je pro všechny telefony nové řady, a to v průhledné či odolné podobě. Pod záslepkou na zadní straně je umístěn jakýsi „konektor“, do něhož můžete zapojit vybrané doplňky. A těch může být hned několik.

Jedním z nejpovedenějších doplňků je Trípode delgado. Ve složeném stavu čeká tento doplněk na zádech, v případě potřeby jej však můžete rozložit do podoby miniaturního stojánku. Telefon přitom můžete mít na výšku i na šířku displeje, a pokud jednotlivé nožky složíte, můžete toto příslušenství využít jako jednoruční grip při natáčení videí „z ruky“. Toto doplňkové příslušenství váží 70 gramů av Evropě se bude nabízet za necelou tisícovku.

Druhým doplňkem, který se v Evropě pomalu chystá do prodeje, je Soporte de empuñadura de cámara. I tentokrát se jedná o (trochu robustnější) stojánek, do něhož zacvaknete telefon. Hlavní díl je možné ze stojánku vyklopit, abyste si udělali co nejlepší možný záběr. Součástí fotografického gripu je ještě samostatná spoušť, kterou lze z příslušenství vycvaknout, a použít ji jako vzdálenou spoušť. Toto univerzální příslušenství navíc můžete použít i jako základní stojánek. Doplněk váží 85 gramů, jeho koncovou cenu však zatím neznáme.

Mimo těchto dvou základních doplňků bude Samsung nabízet různé úchyty na záda, která využijete i jako stojánek, či pouzdro na platební karty. Cenu těchto doplňků zatím neznáme. Víme jen částky, které Samsung poptává za základní kryty „s konektorem“. Průhledný vychází u celé řady na 1 390 Kč, odolná varianta krytu (s podporou standardu MIL-STD810G) vychází na 1 490 Kč.

Jak nasazovat a odejmout originální kryty pro řadu S23:

Leer más

Leave a comment