Recenze Sentien Audio. Velmi specifická česká sluchátka s technologií Conducción ósea

Netradiční sluchátka s netradičním příběhem, a navíc vyrobená v Česku. Sentien Audio je ale možná více nositelnost a gadget než jen sluchátka.

Plusy

  • Dotykové ovládání
  • Skvělé mikrofony
  • Pohodlí

Menos

  • Proyecto específico
  • Vyšší cena

Pokud vám značka nic neříká, pak vězte, že jde o úspěšný projekt na Kickstarteru, který v roce 2021 vybral necelý milion dolarů. Tvůrci chtěli vytvořit zařízení, které budete moci mít neustále na hlavě, komunikovat s okolním světem, poslouchat hudbu a současně je použít jako ovládací prvek.

Přirovnání k hodinkám, které ale máte na uších, možná zní divně, ale není úplně zcestné. Na druhou stranu je potřeba říct, že v současné době je důraz položen zejména na poslech hudby.

Skrze kost

Fungování systému Bone Conduction sluchátek není žádná neznámá. Místo toho, aby sluchátka pomocí měničů rozvibrovala vzduch, který pak míří přímo do vašeho ucha, tady se pomocí dvou plošek rozvibrují lícní kosti, a ty pak vibrace přenáší dále do ucha.

Díky tomu máte i při poslechu hudby přirozený kontakt s okolím, takže můžete normálně komunikovat s ostatními. Druhou stranou věci je zcela jiný zážitek z poslechu hudby. Jednak Musíte MÍt Sluchátka Správně Nasazená, COž se Tady Elegantně řeší Prodlouženén Záhlavního Mostu, Ten Je Mimochodem Z Titanu, A Jednak Musíte Počítat S tím, že Bone SluchuTka Zadu Nemoh Nemoh (Jednak Musíte Počítat S tím, že Bone SluchuTka Zadu Nemoh Nemoh (Jednak Počítat S tím, že Bone SluchuTka Zadu Nemoh Nemoh (Jednak Počítat s tím, že Bone SluchuTka Zadu Nemoh nemoh (Jednak Počítat s tím, že hueso sluchutka Zadu nemoh nemitsek.

V pokračování pro předplatitele také najdete

Jak se ovládajíJak a hraje

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na devíti webech. Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium

Lee mas

Leave a comment